Pide Fırını, Seyyar pide FIrını
  • Pide Fırını Arge Çalışmalarımız

    Pide Fırını Arge Çalışmalarımız

    Öncelikli işimizin seyyar pide fırınları olması sebebiyle her geöen gün hem kendi kalite çıtamızı hem sektörün kalite anlayışını değiştirmek ve geliştirmek için bir takım araştırma ve geliştirme çalışmaları yapmaktayız.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

BÜYÜKASLIM SANAYI SİTESİ HACIYUSUF MESCİD MAHALLESİ

GÜRHANLAR SOKAK NO:11/H KARATAY/KONYA

Tel-Fax : +90 332 260 00 89
Cep Tel : +90 532 762 54 93
Cep Tel : +90 533 775 24 13 

 

Öncelikli işimizin seyyar pide fırınları olması sebebiyle her geçen gün hem kendi kalite çıtamızı hem sektörün kalite anlayışını değiştirmek ve geliştirmek için bir takım araştırma ve geliştirme çalışmaları yapmaktayız.

Son yaptığımız arge çalışmalarını ekonomik enerji tüketimi, yalıtım, ve hijyen konusunda yoğunlaştırmış bulunmaktayız. Bu bağlamda yaptığımız çalışmalarda pide fırınlarımızın iç yüzey materyalleri ile ilgili değişik ürünler deneyerek bu ürünlerin hijyen ve enerji tasarrufu konusundaki etkisini ölçüyor ve buna göre uygun malzeme tercih ederek yeni modellerimizi ortaya koyuyoruz.

Fırınlarımızın dış yüzeylerinde ise hem hafif hemde görsel açıdan daha başarılı ürünler deneyerek klasik seyyar pide fırını anlayışının üstünde yeni modeller çıkarıyoruz.

Yaptığımız revizyonlarda fırınlarımızın, pide fırını, lahmacun fırını, lavaş fırını, pizza fırını ve simit fırını olarak kullanılmasını göz önünde bulundurarak çalışıyoruz. 


Etiket :pide fırını imalatları,

Tüm Hakları Saklıdır.
2013

DATMEDYA